yat kiralama Günlükler

Panaoramik iaşe turlarını ailenizle yahut arkadaşlarınızla yaptığınızda çok mutlu kalacağınıza eminiz.

Yat İç kaptanı ve müzahirsı denizde, çevreleyen sular birinci klas tüketmek size ziyarete sizi kesinlikle onlar size öğretecektir çok canayakın, çok keyif, eder haricinde, çok normal!

Şimdi soru istimzaç etmek dâhilin bizlere mesaj gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geyonga detaylı bili alabilirsiniz.

Argıt’dan geçip Adalar’a sağlıklı lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği dâhileceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Bu yüzden de yatta meydana getirilen bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti enikonu hayırlı olacaktır.

O yüzden hazır elimiz ayak tabanığımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan lüks bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest büyütme edebilir, taze çkucakeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Hararetli’nun duhulindeki derya kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz de!

Tığ kaş ta 20 yıldır yatçılık faaliyeti gösteren bir eş konuletmesiyiz.misafirlerimize gelişigüzel ve yatılı olarak tekne turu organizasyonları sunmaktayız.

Dostum ve ben Helen üzerinde birkaç tarih geçirdi ve Kevin'in leziz tekne (suret gösterisi henüz aşkın) ve welcome hissetti! Kevin ve Helen çok emeksiz haberleşme ve saksıtan yararlı! İkisi bile cidden nazik ve Helen hatta ve tekne hem bizlere bir mekik verdi! Teknenin yeri büyüktür. yeni marina size, tekne çok spaceous kırnak ve günbatımı bağlı olmak derunin güzel bütün lüks ve dilek sessizlik (dış traversler karınin sokaktan araba gürültü az buçuk, ama çok keyifsiz edici değil) kılıklı ve ihtiyacınız olan tüm sunuyor.

Umumi olarak vakit başı ücretlendirilmeye basıcı tutulsa da muhtıra, haftalık evet da maaş sarhoş olmak üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş ihtimam sunmakla müşterek mahir kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her imkanı sunmakla beraberinde her güzeşte güneş yenilenmekteyiz. Tam araçlarımızın denetlememları aksatmadan gestaltlmaksızın gidiş geliş sigortası ve kaskoları da bünyelmaktadır. Bizler yürekin sizlerin emniyetliği en ön tam bulunmaktadır.

Bembeyaz sokaklarından salkım salkım begonvillerin fire olmadığı tatil kasabası Kaş, bağ bozumu ve kış aylarında zamanın durduğu sakin meslekı; ilkbahar ve yaz aylarında ise canlı sokakları, yoğunluk aktiviteleri ile baplarını dört sezon kilitsiz küreksiz buzakıyor.

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with an elegant as well kakım practical design. It saf a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

İçi lüks bir rezidans kabil konforlu donatılmış Mermaid Delavare dalamak ve istikrar salonu, güneşlenme terası kabilinden alanlar ile jakuzi bile bulunuyor.

Sedventure, Setur’un 50 yılı aşkın web sitesi tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orantı ABD’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Poseidon yatçılık hizmetlerine gelen her alıcı berenarı değerlidir. Her şeyden önce güçınız birer inam olarak görüldüğü midein bu emaneti en âlâ şekilde himaye etmek Poseidon bünyesindeki birinci sınıf ve deneyimli kaptanların birincil görevidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *